Сирію почнуть атакувати в четвер - NBC News — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Сирію почнуть атакувати в четвер - NBC News

Світ
3285
У вівторок, 27 серпня, телеканал NBC News з посиланням на джерело в уряді США повідомив, що військове втручання в Сирію може початися вже в четвер.
Як наголошується в повідомленні, удари можуть наноситися протягом трьох днів і будуть точковими.
Раніше сьогодні сирійська опозиція отримала попередження, що атака почнеться в найближчі дні.
“Опозиції сказали в чітких формулюваннях, що дії щодо стримування подальшого використання хімічної зброї режиму Асада можуть бути прийняті вже в найближчі дні, і що вони повинні ще готуватися до мирних переговорів в Женеві”, – заявив один з учасників зустрічі альянсу Друзів Сирії та лідерів сирійської Національної коаліції опозиційних і революційних сил.
Нагадаємо, міністр оборони США Чак Хейгел заявив, що Пентагон готовий до операції в Сирії, проте поки не будуть представлені докази хімічної атаки, США не будуть діяти.
Новий виток сирійської кризи розпочався 21 серпня, коли повстанці звинуватили урядові війська Асада в застосуванні хімічної зброї, в результаті чого, за їх даними, загинуло не менше 1,3 тисяч осіб.
Влада категорично заперечує свою причетність до хіматаки, однак країни Заходу почали говорити про можливість збройного втручання в Сирію.
Найбільше підтримує ідею вторгнення Великобританія. Раніше в МЗС Британії заявили, що вважають за можливе почати військове втручання в Сирію без мандата ООН. Як відомо, Рада безпеки ООН через позиції Росії і Китаю відмовляється санкціонувати зовнішнє втручання в Сирію, де триває громадянська війна.
Як повідомлялося, в понеділок, 26 серпня, у відповідь на застосування в Сирії хімічної зброї військово-морський флот Великобританії почав підготовку до спільної з США військової операції.
У вівторок в канцелярії прем’єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона заявили, що в Лондоні розробляють план військової операції проти Сирії.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас