Росія має намір випускати легкі вертольоти — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Росія має намір випускати легкі вертольоти

Світ
540
Росія планує підписати угоду з італійською компанією AgustaWestland з виробництва на російській території легких вертольотів, повідомив міністр промисловості і торгівлі РФ Денис Мантуров.
У 2012 році в рамках авіасалону Фарноборо глава ВАТ “Вертольоти Росії” Дмитро Петров говорив, що компанії планують підписати угоду про спільну розробку легкого вертольота. Зазначалося, що його серійне виробництво почнеться в 2015 році.
“Зараз завершується процедура підготовки угоди щодо спільної розробки та виробництва легкої машини. У нас ніколи цього не було – це 2,5-3 тонни злітна вага з одним двигуном”, – сказав Мантуров.
Він зазначив, що співпраця з італійською компанією розвивається успішно. Зокрема, за словами Мантурова, італійські фахівці високо оцінюють якість складання вертольотів AgustaWestland, які збираються на підмосковному Томіліно.
У травні в рамках виставки Helirussia-2013 глава держкорпорації “Ростех” Сергій Чемезов говорив, що AgustaWestland може стати стратегічним інвестором ВАТ “Вертольоти Росії”.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас