Чим запам'ятався понеділок: нотаріальне завірення копій скасують, бізнес Ахметова зачепило у "війні" з РФ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чим запам'ятався понеділок: нотаріальне завірення копій скасують, бізнес Ахметова зачепило у "війні" з РФ

1869
Обов’язкове нотаріальне завірення копій скасують
Кабінет міністрів України пропонує скасувати процедуру нотаріального завірення правильності копій. Про це йдеться в законопроекті № 3077 від 14 серпня 2013 р. Зокрема, в документі зазначено, що свідчення копій зможуть здійснювати посадові особи органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.
P.S. Очевидно, що вартість послуг нотаріусів по завіренню копій в Україні є однозначно завищеною. З цим давно пора щось робити, і цей законопроект – хороший початок.
Піратські файли на українських сайтах будуть видаляти протягом доби
Держслужба інтелектуальної власності підготувала нову версію законопроекту про захист авторських прав в інтернеті. Документ буде оприлюднений для громадського обговорення в кінці серпня-початку вересня. Схема боротьби з піратством по-українськи буде полягати в наступному. Правовласник подає скаргу на сайт, який використовує нелегальний контент, в Держслужбу інтелектуальної власності. Після її отримання відомство відкриває провадження у справі і повідомляє провайдера, що на тому чи іншому ресурсі є піратські файли. Провайдер буде зобов’язаний розібратися з ними протягом дня. За цей час він повинен повідомити власника сайту про скаргу, що надійшла.
P.S. Схема достатньо цікава, головне – чи буде вона працювати в Україні. Втім, це залежить тільки від того, наскільки серйозно будуть стежити за її дотриманням.
Німеччина визнала Bitcoin грошима
Міністерство фінансів Німеччини прийняло рішення винести ухвалу, згідно з якою віртуальна інтернет-валюта Bitcoin з законодавчої точки зору в Німеччині являє собою “одиницю фінансового обліку”, тобто технічно може бути визнана як один з різновидів грошей. У міністерстві кажуть, що Bitcoin з юридичної точки зору являють собою різновид “приватного вкладу”, а отримання Bitcoin через інтернет являє собою “створення приватного грошового рахунку”.
P.S. Світ стрімко змінюється, і класичні гроші – як у паперовому так і в електронному видах – в осяжному майбутньому поступляться своїм місцем новим “одиницям фінансового обліку”.
Ректор-втікач ховається у Франції
Племінник втікача Петра Мельника Роман, який проживав з екс-ректором, поки той був під домашнім арештом припустив, що, найімовірніше, він ховається у Франції у друзів. “Може бути, він у Франції. Я чув, там живе його кращий друг Піскун”, – сказав він.
P.S. Цікаво як вся країна стежить за долею ректора-втікача. Цікаво – що буде коли його зловлять?
Запоріжсталь Ахметова призупинила всі відвантаження в Росію
Запорізький металургійний комбінат “Запоріжсталь”, що входить до групи “Метінвест”, призупинив всі відвантаження металопродукції на адресу Російської Федерації через неясну ситуацію з проходженням російської митниці, повідомив генеральний директор комбінату Ростислав Шурма. “На сьогоднішній день ми призупинили всі відвантаження нашої продукції в Російську Федерацію. Близько 28 тисячі тонн замовлень, які були продані та видані в цей місяць, на сьогодні зупинені. Ми чекаємо подальшого прояснення ситуації”, – сказав Шурма.
P.S. Ось так от торгова війна з РФ добралася і до найбагатшого українця. Безумовно він понесе чималі збитки, як і решта представників великого бізнесу. Питання в тому – чи вистачить у них витримки витримати таке непросте випробування для свого бізнесу?
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас