У Німеччині вперше відбудеться судовий процес над президентом — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Німеччині вперше відбудеться судовий процес над президентом

Світ
631
Колишній президент Німеччини Крістіан Вульф, якого підозрюють у корупції, 1 листопада цього року постане перед судом. Він стане першим главою держави за всю історію ФРН, який опиниться на лаві підсудних.
«Процес над екс-президентом Крістіаном Вульфом повинен початися в земельному суді Ганновер 1 листопада цього року», – пише видання з посиланням на власні джерела.
За інформацією газети, Вульф буде відповідати в суді за статтею «Одержання вигоди чиновником», за якою Кримінальний кодекс ФРН передбачає позбавлення волі строком до трьох років або грошовий штраф. Вирок може бути винесений судом вже в лютому наступного року.
Як повідомлялося, у квітні цього року прокуратура Ганновер висунула офіційне звинувачення у хабарництві проти колишнього президента ФРН Крістіана Вульфа. Його звинуватили в тому, що восени 2008 року, будучи прем’єр-міністром Нижньої Саксонії, він разом з дружиною перебував у мюнхенському готелі за кошти (770 євро) кінопродюсера Давида Греневольда, якому пізніше посприяв в отриманні фінансової підтримки для одного з його проектів. Як Вульф, так і Греневольд спростовують всі звинувачення на свою адресу. Розслідування справи було розпочато в лютому 2012 року, коли Вульф через підозру в корупції подав у відставку з посади глави держави і втратив імунітет.
Крістіан Вульф був обраний президентом ФРН у 2010 році, до цього часу сім років очолювало нижньосаксонський уряд.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас