Україна в липні збільшила транзит газу до Європи на 27%


Україна в липні збільшила транзит газу до Європи на 27%

У липні 2013 р. ПАТ “Укртрансгаз” транспортувала до країн Західної Європи 7,7 млрд куб. м газу, що майже на 27% або 1,6 млрд куб. м більше показників аналогічного періоду минулого року, повідомляє прес-служба товариства.

Всього з початку 2013 року через територію України до країн Західної Європи і Молдову транспортовано 47 млрд куб. м газу, що на 7% менше показників аналогічного періоду минулого року.

За 7 місяців 2013 р., в газотранспортну систему України з Російської Федерації надійшло 12,5 млрд куб. м газу, що на 34% або 6,3 млрд куб. м менше показників аналогічного періоду минулого року.

“Незважаючи на зменшення імпорту, всі заявки на прокачування транзитом російського газу через ГТС “Укртрансгаз” виконує в повному обсязі на 100% і в зазначені терміни”, – підкреслив голова правління ВАТ “Укртрансгаз” Сергій Винокуров.

Відзначимо, НАК “Нафтогаз України” за 6 міс. 2013 отримав за транзит газу 10,9 млрд грн. Компанія транспортувала 39,3 млрд куб.м газу. За реалізацію газу НАК отримала 31,9 млрд грн.

Повідомлялося також, що Україна і РФ домовилися уникнути проблем з транзиту газу до Європи. Про це заявив прем’єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв за підсумками зустрічі з прем’єр-міністром України Миколою Азаровим 12 липня 2013, в Сочі.

Як раніше повідомлялося, з 1 листопада 2012 ВАТ “Укртрансгаз” почав здійснювати прийом газу з країн Європи. За оперативними даними Центрального диспетчерського департаменту початку 2013 року (за 7 місяців) загальний обсяг надходження природного газу в ГТС України з Польщі та Угорщини орієнтовно склав 900 тис. куб. м.

ПАТ “Укртрансгаз” – провідна компанія з транспортування та зберігання природного газу на території України, 100% акцій якої належить державі. Вона складається з 14 структурних підрозділів на правах філій, промислові об’єкти яких знаходяться в усіх областях України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua