Офіційно: рух українських вантажних поїздів і фур на кордоні з РФ повністю перекрито — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Офіційно: рух українських вантажних поїздів і фур на кордоні з РФ повністю перекрито

Світ
8660
Рух українських вантажних поїздів на Північ Росії повністю перекрито. Про це повідомив заступник начальника галузевої служби перевезень Південно-Західної залізниці Ігор Петушенко.
“Росія зупинила прийом товарів на кордоні з Україною. Митниця не пропускає вантажі. Там і вантажний автомобільний транспорт і залізничний транспорт”, – повідомили на ПЗЗ.
Це почалося вчора з 17:00 годин. Всі кордони в північному напрямку закриті.
Нагадаємо, за інформацією ФРУ, транспортні засоби, які перевозять продукцію українських товаровиробників, на кордоні Російської Федерації підлягають безпричинній суцільний перевірці, включаючи вивантаження, перезважування вантажу і навантаження назад.
У Федерації роботодавців України відзначають, що все це призводить до збільшення термінів простоїв вагонів та інших транспортних засобів, і як наслідок, веде до подорожчання або зриву постачання товарів, псування продукції, а також підриває позиції українських товаровиробників на ринку Російської Федерації.
За даними “АПК-Інформ: овочі та фрукти” Україна може втратити близько 30 млн дол. через заборону Росією експорту українських продуктів.
На частку РФ припадає не менше 80% всього обсягу міжнародної торгівлі свіжої та переробленої плодоовочевої продукції в Україні.
Віце-президент Міжнародної торгової палати в Україні Ігор Гресь вважає, що заборона імпорту Росією українських продуктів є спробою змусити Україну вступити до Митного союзу.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас