Fitch: згортання QE вдарить по ринках Європи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Fitch: згортання QE вдарить по ринках Європи

Світ
510
Європейські інвестори побоюються швидкого згортання програми викупу облігацій ФРС США, свідчать результати дослідження, проведеного рейтинговим агентством Fitch Ratings.
Згідно з результатами опитування, дві третини учасників очікують, що волатильність грошових потоків країн з економікою, що розвивається різко зросте до кінця 2013 року на тлі загальної стурбованості щодо термінів початку скорочення обсягів кількісного пом’якшення в США.
Решта 21% респондентів очікує, що приплив коштів у фонди ринків різко скоротиться через зростаючі побоювання щодо політичних ризиків у країнах, що розвиваються.
Крім цього також дві третини респондентів висловилися на користь того, що умови корпоративного кредитування в країнах, що розвиваються значно погіршаться. Близько 29% інвесторів вважають, що ризики рефінансування корпоративних облігацій різко збільшаться.
Однак, експерти Fitch все ж знаходять подібні побоювання перебільшеними, оскільки поліпшення основоположних чинників кредитування в країнах, що розвиваються за останні 10 років зробило їх більш стійкими до криз ліквідності.
Але в той же час в дослідженні наголошується, що підвищені ризики зафіксовані на ринках Угорщини, Ямайки, Лівану, Монголії, Туреччини та України.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас