Браузер Chrome подружиться з сенсорними екранами — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Браузер Chrome подружиться з сенсорними екранами

Технології&Авто
627
Компанія Google збирається в найближчому майбутньому додати в свій популярний браузер Chrome нову можливість – на цей раз він навчиться взаємодіяти з сенсорними екранами. Це підтверджується тим, що в останній тестовій версії оглядача вже є функція перегортання вкладок шляхом проведення пальцем по тачскріну.
Цілком очевидно, що одними тільки “свайпами” справа не обмежиться – Google напевно вмонтує в Chrome підтримку декількох одночасних дотиків, наприклад, для збільшення масштабу сторінки тим же рухом, що застосовується у всіх смартфонах, тобто “щипком” (Pinch to Zoom).
До всього цього додасться повноцінна підтримка екранної клавіатури – дана функція вже працює в Windows 8. У Chrome вона буде активуватися при приміщенні курсора в текстове поле в будь-якому місці будь-якої веб-сторінки. Можливо, в майбутньому з’являться і додаткові можливості, але Google поки що не особливо це розголошують.
Причиною випуску тач-версії браузера Chrome для настільних комп’ютерів і ноутбуків, очевидно, є поширення моделей із сенсорними екранами. Особливо це стосується мобільних ПК, оскільки сенсорних моніторів для десктопів поки що не дуже багато. Приміром, той же хромбук Google Pixel поставляється в комплекті з тачскріном.
Водночас не можна не нагадати, що постачальники мобільних ПК, м’яко кажучи, незадоволені просуванням лептопів з сенсорними екранами – їх продажі помітно нижчі в порівнянні з прогнозами аналітиків і самих виробників.
За матеріалами:
3dnews.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас