У Києві хочуть побудувати 7 нових станцій метро, у Харкові - 4 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві хочуть побудувати 7 нових станцій метро, у Харкові - 4

Казна та Політика
1845
Міністерство інфраструктури України пропонує затвердити програму будівництва та розвитку метрополітену на період до 2020 року загальною вартістю 55 млрд 40 млн грн. Про це йдеться в проекті постанови Кабінету міністрів України “Про затвердження Державної цільової програми будівництва та розвитку мережі метрополітенів на період до 2020 року”, опублікованому на офіційному сайті Міністерства інфраструктури України.
Згідно з документом, Програма буде реалізовуватися в Києві, Дніпропетровську, Харкові та Донецьку.
Київ отримає найбільшу суму на будівництво та розвиток метрополітену, а саме 39,83 млрд грн. Зокрема, планується модернізація Святошинсько-Броварської, Куренівсько-Червоноармійської, Сирецько-Печерської та Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену та будівництво 7 нових станцій (“Новобіличі”, “Вулиця Крейсера “Аврора”, “Одеська”, “Лісництво”, “Глибочицька”, “Райдужна”, “Вулиця Милославська”).
У свою чергу, Донецьк отримає найменшу суму для реалізації програми. Будівництво швидкісного транспорту і зміст побудованих об’єктів Пролетарсько-Київської лінії Донецького метрополітену буде здійснюватися на суму 372,1 млн грн.
У Дніпропетровську планується будівництво загальним кошторисом 4,6 млрд грн ділянки від станції “Жовтнева площа” (“Історичний музей”) до залізничної платформи “Проспектна” зі станцією “Південний вокзал”.
Харкову ж пропонується виділити 10,26 млрд грн на створення 4 станцій метрополітену, а саме “Одеської”, “Дружби народів”, “Проспект Перемоги” та “Площі Урицького”​​.
“Метою Програми є прискорення темпів будівництва і розвитку мережі метрополітенів у великих містах і підвищення рівня технічного оснащення”, – йдеться в пояснювальній записці до документа.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас