Які вакансії самі затребувані цього літа в Україні? — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Які вакансії самі затребувані цього літа в Україні?

Особисті фінанси
1778
Роботодавці активно шукають працівників сфери туризму і обіцяють зарплату від 3 до 10 тисяч грн.
Влітку в українців є хороший шанс знайти роботу: як показує дослідження hh.ua, перед сезоном відпусток роботодавці намагаються знайти персонал на незакриті вакансії. Правда, в середньому на одну вакансію претендують 5 осіб. Найчастіше в червні шукали “продавців”. Дуже затребувані фахівці в сферах ІТ та виробництва, а також секретарі та офіс-менеджери. Найвищою зарплатою, яку пропонували влітку українцям, була зарплата в 48 тис. грн (див. інфографік).
Які вакансії самі затребувані цього літа в Україні?
Літо, безумовно, – найгарячіший сезон для працівників сфери туризму. Самі затребувані – менеджери з туризму та фахівці з роботи з клієнтами. Зарплата найчастіше залежить від продажів. «Менше ніж 20% вакансій публікують із зазначенням рівня зарплати. У більшості таких оголошень вказані зарплатні «вилки» від мінімальних 3-4 тисяч до декількох десятків тисяч грн. А фіксована частина рідко перевищує 4-5 тисяч», – йдеться в дослідженні HeadHunter. Найвищу зарплату в сфері туризму в червні пропонували керівнику відділу корпоративного туризму і менеджеру з продажу туристичних послуг – від 10 тис. грн. Від 7-8 тис. обіцяють агенту з бронювання та продажу авіаквитків, керівнику відділу виїзного туризму і особистому помічникові керівника з організації закордонних відряджень. У регіонах зарплати трохи менше. У десятці найбільш приємних пропозицій – зарплати від 3-5 тис. грн, а сама високооплачувана пропозиція – для керівника банкетної служби в Одесі (від 10 тис.).
Обіцяні зарплати рідко збігаються з реальністю. «Я влаштувалася менеджером з продажу путівок по українських курортах в Черкасах, – розповідає 26-річна Катя. – Мені обіцяли 5 тисяч. У підсумку платять трохи більше тисячі, а решту потрібно заробити на продажу. Залежить від потоку клієнтів – виходить 2-3 тисячі». «Я отримав роботу з організації конференції в Ялті. Обіцяли за два тижні заплатити $ 1500, – каже 24-річний Михайло. – Але в підсумку я повернувся, а мій роботодавець грошей не дає – каже, може, заплатить менше, але візьме на роботу постійно. І так вже тижнів три…» «Зарплата з вироблення – нормальна практика в сфері продажів. Я намагаюся брати людей, які це розуміють», – розповів нам керівник однієї з туристичних фірм Києва Олександр.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас