Шахрай завдяки дружбі з головою банку "Надра" взяв і не повернув кредит $3,5 млн - ГПУ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Шахрай завдяки дружбі з головою банку "Надра" взяв і не повернув кредит $3,5 млн - ГПУ

Кредит&Депозит
1430
Шахрай взяв і не повернув банку “Надра” кредит 3,5 млн дол використовуючи дружбу з головою банку. Про це повідомив прокурор відділу процесуального керівництва попереднім розслідуванням і підтриманням державного обвинувачення ГПУ Володимир Казміренко, передає прес-служба Генпрокуратури.
“У жовтні 2008 р. підозрюваний прибув у головний офіс ПАТ КБ “Надра” і, використовуючи свої дружні стосунки з головою правління банку, звернувся до нього з проханням допомогти отримати кредит у сумі 3,5 млн дол запевняючи його про виконання ним своїх обов’язків позичальника за кредитним договором”, – повідомив Казміренко, додавши, що питання про надання кредиту зазначеній особі було розглянуто на засіданні правління банку, за результатами якого ухвалено позитивне рішення і видана зазначена сума кредиту.
При цьому, за словами прокурора, ні голова правління банку, ні члени засідання не були повідомлені про незадовільний фінансовий стан позичальника і про те, що він не має наміру повертати кошти банку.
Казміренко зазначив, що 16 лютого 2013 р. особа була повідомлена про підозру у скоєнні кримінального правопорушення.
“23 травня поточного року обвинувальний акт направлений до Шевченківського районного суду м. Києва для розгляду по суті”, – заявив прокурор.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас