МТС вимагає ліцензувати Skype у Росії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

МТС вимагає ліцензувати Skype у Росії

Технології&Авто
3303
Компанія МТС звернулася в Роскомнагляд і Мінкомзв’язку з вимогою ввести в Росії ліцензії для сервісів, які здійснюють доставку сигналу через інтернет-канал. Про це пишуть «Ведомости» у номері від 27 травня.
Відповідні листи кілька тижнів тому направив віце-президент МТС з корпоративних та правових питань Руслан Ібрагімов. Факт відправлення листа підтвердили джерела в одному з відомств, а також представники МТС.
На думку Ібрагімова, OTT-сервіси (Over The Top сервіси, до них належать, зокрема, Skype і Google Talk) стають прямими конкурентами стільникових операторів, при цьому їх діяльність ніяк не регулюється. У зв’язку з цим МТС закликає визначити статус подібних сервісів як учасників ринку.
Як одне з рішень МТС пропонує ввести принцип пропорційного поділу доходів між сервісами та мобільними операторами – за такою схемою компанія працює з Google. Представники інших операторів «великої трійки» – «Вимпелком» і «Мегафон» – заявили «Відомостям», що поділяють точку зору МТС, хоч і не направляли поки подібних листів.
Спроби ліцензувати діяльність ОТТ-сервісів робляться не тільки в Росії. Так, у березні 2013 року на діяльність Skype звернули увагу телекомунікаційні регулятори Франції. Відповідний запит був переданий до прокуратури Парижа, однак рішення з цього питання поки ухвалено не було.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас