Ernst&Young: інвестори будуть і далі втікати з України — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ernst&Young: інвестори будуть і далі втікати з України

Казна та Політика
1719
Аудиторська компанія Ernst & Young вважає, що в 2013 році вихід іноземного капіталу з українського бізнесу буде трендом на вітчизняному ринку злиттів і поглинань.
“Незважаючи на те, що у світі може спостерігатися незначне збільшення активності на ринку злиттів-поглинань, в 2013 році Україна навряд чи стане популярною країною для іноземних інвесторів. Цей тренд обумовлений нестабільним політичним середовищем, низьким рівнем прозорості правової системи, а також загальним спадом економіки в країні. Однак ми очікуємо більшої кількості операцій, ніж у минулому році”, – йдеться в прес-релізі E&Y з посиланням на менеджера консультаційних послуг з операцій “Ернст енд Янг” в Україні Олександра Романишина.
“Основним напрямком угод буде вихід з інвестицій іноземних інвесторів і викуп частки бізнесу місцевими гравцями, більш пристосованими до українського бізнес-середовища”, – вважає він.
Як приклад такої угоди в компанії наводять придбання підприємцем Миколою Лагуном української “дочки” шведського Swedbank.
При цьому в E&Y підкреслюють, що в цілому в Україні зараз дуже сприятливий час для експансії шляхом придбання бізнесів з огляду на те, що компанії-продавці відкриті для переговорів щодо ціни.
Нагадаємо, що за оцінкою бізнесу, інвестиційна привабливість України зараз знаходиться нижче, ніж навіть у кризові 2008-2009 роки.
У 2012 році приріст інвестицій в Україну був зафіксований лише з двох країн – Кіпру та Нідерландів. Загалом в економіку України торік іноземними інвесторами було вкладено $6,013 млрд прямих інвестицій.
За матеріалами:
lb.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас