У Європі гірше від українців працюють тільки молдавани — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Європі гірше від українців працюють тільки молдавани

4516
Україна відстає по продуктивності праці від більшості європейських країн.
Про це свідчить дослідження агентства “Фінмаркет”, яке порівняло продуктивність в семи галузях економіки понад 50 країн світу.
Так, за розміром виробленого продукту в сільському господарстві в розрахунку на одного зайнятого ($ 8,6 тис. на рік) Україна випереджає лише Молдову і Румунію, відстаючи від лідера – Швеції – більш ніж у 8 разів. У промисловості кожен зайнятий в Україні виробляє за рік доданого продукту на $ 25,7 тис. Менший показник тільки в Молдові.
Аналогічна ситуація і в будівництві, транспорті, торгівлі, фінансовій сфері, а також сфері освіти, охорони здоров’я та соціальних послуг. Скрізь Україна займає передостаннє місце перед Молдовою, а відставання від лідерів величезне.
Наприклад, у будівництві на кожного зайнятого видається доданої вартості на $ 11,9 тис. на рік, тоді як на будівництвах в Ірландії – в 12 разів більше. У 7 разів менш продуктивним, ніж у Франції, виявився український фінансовий сектор ($ 32,4 тис. на рік). Дуже відчутне відставання України в торговому секторі ($ 11,2 тис.): у 7 разів від Бельгії і більш ніж в 3 рази навіть від Росії.
У сфері транспорту та зв’язку Україна ($ 25,6 тис.) поступається лідеру – Греції – в чотири рази. У сфері освіти, охорони здоров’я та соціальних послуг ($ 9,5 тис.) відставання від лідера, яким є Франція, становить майже сім разів.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що продуктивність праці не встигає за зростанням окладів.
За матеріалами:
lb.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас