Microsoft дозволив Google додавати рекламу в свою версію YouTube — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Microsoft дозволив Google додавати рекламу в свою версію YouTube

Технології&Авто
790
Представники Microsoft несподівано заявили, що згодні додати рекламу в свою версію мобільного додатку YouTube.
Зокрема, в компанії підкреслили, що будуть “щасливі” додати рекламу в додаток YouTube для платформи Windows Phone, якщо Google забезпечить компанії доступ до відповідного інтерфейсу програмування додатків, тобто дасть більше можливостей для створення точної копії програми силами програмістів Microsoft.
Такий поворот подій став несподіванкою для експертів після того як Google і Microsoft ледь не перейшли до відкритої конфронтації: інтернет-гігант вже через тиждень після випуску програми направив Microsoft офіційний лист, в якому зажадав не тільки відмови від його розповсюдження, а й знищення існуючих копій.
Представники Google натякали, що Microsoft навмисно випустила програму саме в такому варіанті.
Тим часом, виконавчий директор Google Ларрі Пейдж на конференції I/O говорив про необхідність зміцнення співробітництва та відходу від негативу.
Його слова не залишилися без уваги Microsoft, і, відповідаючи на претензії партнера, компанія навела саме слова Пейджа як вірно заданий напрямок, якого в Microsoft намагаються дотримуватися.
Як повідомляв Корреспондент.biz, у Google і Microsoft виник конфлікт через мобільну версію відеопорталу YouTube. Так, корпорація з Редмонда випустила версію YouTube для девайсів на ОС Windows Phone. Її основною особливістю стала відсутність реклами, яка залишається ключовим джерелом доходів Google від популярного сервісу.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас