Google Maps оновили: тепер сервіс створює персональну карту для кожного користувача (ФОТО, ВІДЕО) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Google Maps оновили: тепер сервіс створює персональну карту для кожного користувача (ФОТО, ВІДЕО)

Технології&Авто
1540
Тепер карти будуть враховувати побажання і вподобання користувачів – це найбільш значне оновлення в Google Картах з часу їх запуску вісім років тому.
Уявіть собі, що кожного разу, коли ви відкриваєте карту для пошуку, перед вами з’являється нова, створена персонально для вас карта, яка відповідає на всі ваші нагальні питання.
У минулому таке важко було уявити: карта була просто картою, і ви користувалися однією і тією ж картою Нью-Йорка при пошуках Емпайр Стейт Білдінг або просто кафе на сусідній вулиці. А що було б, якщо замість цього ви отримали б карту, створену персонально для Вас, яка завжди відображає те, що ви хочете знайти в дану хвилину?
Нові Google Карти відкривають нові можливості роботи з картами, які враховуватимуть персональний досвід і потреби.
Google Maps оновили: тепер сервіс створює персональну карту для кожного користувача (ФОТО, ВІДЕО)
Як подруга малює вам карту із зазначенням шляху до свого улюбленого ресторану, зі зрозумілими позначеннями, які потрібні вам, щоб швидше туди добратися; так і нові Google Карти постійно підлаштовуються під вас, щоб виділити найбільш важливу інформацію.
Кожного разу, коли ви вказуєте адресу вашого будинку та місця роботи, відзначаєте зірочкою улюблені місця, пишете відгуки та ділитеся ними з друзями, Google Карти створюють ще більш корисні карти з рекомендаціями нових місць, які вам могли б припасти до смаку.
Тепер буде простіше знайти нові цікаві місця поруч з вашою локацією. Результати пошуку позначені прямо на карті і містять короткий опис місця та іконки, що вказують бізнес-категорію та іншу інформацію – як, наприклад, ресторани, рекомендовані вашими друзями в Google+. Інформаційні картки пропонують таку корисну інформацію, як години роботи, рейтинги та огляди, щоб ви могли швидко вирішити, де поїсти, випити або розважитися.
Google Maps оновили: тепер сервіс створює персональну карту для кожного користувача (ФОТО, ВІДЕО)
Звичайно, жодна карта не буде повною без дивовижних зображень, які допоможуть ще краще побачити всю красу навколишнього світу. Нова карусель збирає всі зображення Google Карт в одному місці – і ви можете літати як птах між будинків у містах, ходити стежками каньйону, підніматися в гори і навіть пірнати в глибини океану. На браузерах на базі WebGL (як Google Chrome) в каруселі ви знайдете нові види Землі, які інтегрують в нові карти захоплюючий 3Д досвід з режиму Google Планета Земля.
Все разом – це найбільш значне оновлення в Google Картах з часу їх запуску вісім років тому.
Дивіться відео про нові можливості Google Карт (відео англійською мовою)
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас