Microsoft випустить нову версію своєї ОС під назвою Windows 8.1 наприкінці червня — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Microsoft випустить нову версію своєї ОС під назвою Windows 8.1 наприкінці червня

Технології&Авто
618
Microsoft оголосила, що її нова ОС, відома під кодовим ім’ям Windows Blue, буде називатися Windows 8.1 і буде доступна безкоштовно для тих, хто вже використовує восьму версію.
Microsoft випустить першу версію операційної системи Windows 8.1, раніше відомої під робочою назвою Windows Blue, 26 червня, йдеться в повідомленні компанії.
Остаточна версія Windows 8.1 буде випущена до кінця поточного року. Які саме зміни будуть внесені до неї у порівнянні з оригінальною версією Windows 8, яка вийшла восени 2012 року, корпорація поки не уточнює. Фінансовий директор підрозділу Microsoft з розробки Windows Тамі Реллер раніше у травні назвала оновлення “можливістю відповісти на відгуки клієнтів”. Одним з найбільш часто згадуваних недоліків Windows 8 є відсутність в її інтерфейсі традиційної кнопки “Пуск”.
Оновлення до версії 8.1 буде доступно через магазин програм Windows Store. Крім власне Windows 8 буде оновлено і Windows RT – варіант системи для комп’ютерів з ARM-процесорами. Окремо Microsoft відзначає безоплатність цього оновлення для користувачів Windows 8, що, втім, відповідає усталеній політиці корпорації, за якою оновлення в рамках однієї версії є безкоштовними.
Значна кількість критики, що обрушилася на Windows 8, змусила корпорацію публічно захищати свій продукт. Так, раніше у травні віце-президент Microsoft з корпоративних комунікацій Френк Шоу назвав велику кількість негативних відгуків в інтернеті схильністю їхніх авторів до перебільшень і необґрунтованих сенсацій з метою підвищення відвідуваності сайтів.
Всього корпорація продала вже понад 100 мільйонів ліцензій на Windows 8, включаючи ліцензії, що постачаються з новими ПК, і оновлення попередніх версій ОС. Аналітики компанії IDC, однак, вважають вихід Windows 8 одним із факторів, які обвалили ринок ПК в першому кварталі 2013 року, коли світові поставки знизилися на рекордні 13,9% порівняно з аналогічним періодом попереднього року.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас