У Росії хочуть заборонити долари — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Росії хочуть заборонити долари

Світ
3693
Депутат Держдуми від ЛДПР Михайло Дегтярьов запропонував заборонити зберігання і обіг доларів США на території Росії. Він підготував відповідний законопроект. У базі Держдуми цього документа поки немає. Необхідність заборони доларів США Дегтярьов пояснив турботою про грошові заощадження росіян.
«Якщо цього не зробити зараз, то в найближчі п’ять років державі, швидше за все, доведеться допомагати російським власникам доларів, як обдуреним вкладникам банків 1990-х років і жертвам фінансових пірамід», – упевнений парламентарій.
Згідно з текстом документа, якщо він буде схвалений, то росіяни повинні будуть позбутися доларів протягом двох років. Після цього правоохоронні органи зможуть вилучати цю валюту на користь бюджету. Іншого покарання за зберігання доларів не передбачається.
Як відзначають «Известия», в законі окремо обумовлюється, що він не торкнеться ніяких інших валют, крім американських доларів.
У «Єдиній Росії», що має більшість у парламенті і без підтримки якої не може бути ухвалений жоден закон, ідею Михайла Дегтярьова визнали популістською та поставилися до неї скептично.
Зараз росіяни можуть вільно купувати будь-яку валюту і зберігати її. Долар США, за курсом Центробанку РФ на 11 травня, коштує 31,2 рубля.
За матеріалами:
Фінансовиє Ізвестія
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас