США готові застосувати ядерну зброю проти Північної Кореї - Пентагон — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

США готові застосувати ядерну зброю проти Північної Кореї - Пентагон

Світ
876
Міністр оборони США Чак Хейгел підтвердив, що Сполучені Штати готові до того, щоб у рамках союзу з Південною Кореєю відповісти на будь-які провокації з боку КНДР, заявив офіційний представник Пентагону Джордж Літтл.
“Міністр Хейгел підтвердив, що міністерство оборони продовжуватиме зберігати пильність щодо подальших провокацій з боку Північної Кореї і також підтвердив, що весь спектр засобів, передбачених союзом (з Південною Кореєю – Ред.), зберігається в готовності до будь-яких непередбачуваних обставин”, – сказав Літтл журналістам за підсумками зустрічі Ч.Хейгела з президентом Південної Кореї Пак Кин Хе.
Голова південнокорейської держави перебуває у Вашингтоні з офіційним візитом.
За словами Літтла, керівник Пентагону і Пак Кин Хе “обговорили шляхи зміцнення і розширення тісного партнерства між двома країнами і двома арміями, включаючи спільні зусилля з протистояння ракетній загрозі з боку Північної Кореї”.
“Міністр Хейгел високо оцінив тісну співпрацю та взаємодію, продемонстровані арміями двох країн під час військових навчань “Молодий орел”, – зазначив представник Пентагону.
Масштабні спільні американо-південнокорейські Навчання “Молодий орел” тривають в районі Корейського півострова.
Президент США Барак Обама заявив, що армія США здатна ефективно захищати своїх союзників, включаючи застосування ядерної зброї, у разі нападу на них з боку КНДР.
США здатні повною мірою захистити свою територію, а також – своїх союзників”, – сказав він у Вашингтоні на спільній з Пак Кин Хе прес-конференції.
Обама підкреслив, що в разі нападу Північної Кореї США, якщо це буде потрібно, готові застосувати як звичайну, так і ядерну зброю.
За матеріалами:
Інтерфакс
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас