Путін заборонив членам уряду РФ мати рахунки і активи за кордоном — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Путін заборонив членам уряду РФ мати рахунки і активи за кордоном

Світ
1032
Президент Росії Володимир Путін підписав закон, що забороняє членам уряду РФ відкривати і мати рахунки, зберігати готівкові грошові кошти та цінності в іноземних банках, розташованих за межами території РФ, а також володіти або користуватися іноземними фінансовими інструментами. Відповідні зміни вносяться до ст.11 Федерального конституційного закону “Про Уряд Російської Федерації”. Визначено, що порядок контролю за дотриманням заборони встановлюється указами президента РФ.
Обмеження торкнуться осіб, які обіймають державні посади РФ, заступників Генпрокурора, членів Ради директорів Центробанку; держпосади суб’єктів РФ і федеральної держслужби, на які призначає президент, уряд або генеральний прокурор. Також заборона поширюється на посади заступників керівників федеральних органів виконавчої влади; посади в державних корпораціях, фондах та інших організаціях, створених на підставі федеральних законів, призначення на які у віданні президента або уряду.
Зберігати гроші за кордоном не зможуть судді, депутати і сенатори, військовослужбовці, слідчі і прокурори, співробітники МВС, митних і податкових органів, а також позабюджетних фондів, аудитори Рахункової палати. Під закон підпадають і глави міських округів, муніципальних районів, а також дружини і неповнолітні діти всіх зазначених осіб.
Вказані чиновники будуть зобов’язані протягом 3 місяців з дня заняття цих посад ліквідувати свої активи в іноземних банках. Недотримання заборони спричинить “дострокове припинення повноважень, звільнення з посади або звільнення у зв’язку з втратою довіри”. 27 квітня цей пакет законів був схвалений Радою Федерації.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас