Україна ввела заборону на ввезення білоруської свинини — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна ввела заборону на ввезення білоруської свинини

Аграрний ринок
642
Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України ввела тимчасову заборону на ввезення свинини з Республіки Білорусь. Про це повідомили в прес-службі відомства.
Відповідне рішення було ухвалено у зв’язку з появою в засобах масової інформації повідомлень про загибель тварин у Барановицькому районі Республіки Білорусь і підозрою виникнення африканської чуми свиней.
Розпорядженням заступника Головного державного інспектора ветеринарної медицини від 7 травня 2013 р. тимчасово забороняється до з’ясування обставин, ввезення з Білорусі в Україну сприйнятливих до даного захворювання тварин, продукції та сировини з них.
Довідка: Африканська чума свиней (хвороба Монтгомері) – контагіозне вірусне захворювання домашніх і диких свиней. Захворювання передається при прямому контакті хворих та здорових тварин, через продукти зі свинини, за допомогою кліщів, а також механічно (транспортними засобами, при переміщенні людей і тварин). Вакцини відсутні. Майже все поголів’я свиней, які захворіли, гине. Тварин з підозрою на захворювання – знищують.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас