Виручка eBay з початку року виросла на 14% - до $3,7 млрд


Виручка eBay з початку року виросла на 14% - до $3,7 млрд

У першому кварталі 2013 року виручка американського інтернет-аукціону eBay збільшилася на 14% і досягла $3,7 млрд після сильних результатів четвертого кварталу 2012 року.

Компанія повідомила про чистий прибуток, розрахованим за GAAP на рівні $677 млн, у перерахунку на акцію – $0,51 за розбавлену акцію. Чистий прибуток не за GAAP склав $829 млн, або $0,63 за розбавлену акцію. Аналітики очікували, що дохід eBay складе $0,62 з виручкою $3,77 млрд.

“У нас були сильні показники в четвертому кварталі, кількість користувачів збільшилася як на самій eBay, так і в системі PayPal. Створення сприятливих умов для роздрібних клієнтів дозволяє нам зростати швидше, ніж самому сектору електронної комерції, – заявив гендиректор eBay Джон Донахью.

“Технології створили революцію в комерції, і ми знаходимося на передовій з розвиненим мобільним сектором, а також зосередженням на наданні допомоги роздрібній торгівлі та брендам для залучення споживачів у будь-який час і в будь-якому місці”, – додав він.

За даними компанії, база користувачів eBay досягла близько 2,8 млн нових акаунтів за звітний період, притому більша частина їх прийшла з мобільних пристроїв і на кінець кварталу склала 128 млн, що знаменує 16%-е зростання у динаміці.

Сумарний обсяг платежів (TPV) виріс на 21% до $41 млрд, що було обумовлено більшою мірою споживчими транзакціями, проведеними через аукціон eBay.

Нагадаємо, раніше eBay повідомив про запуск російськомовної версії свого сайту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua