0 800 307 555
0 800 307 555

Американська компанія зізналась у витоку даних про власників пристроїв Apple


Американська компанія зізналась у витоку даних про власників пристроїв Apple

Видавнича компанія Blue Toad, яка серед іншого розробляє мобільні додатки для Apple, зізналася у витоку даних користувачів її продукції, які на початку вересня опублікувало хакерське угруповання AntiSec.

Як заявив голова Blue Toad Пол Дехарт телеканалу NBC News, опубліковані хакерами файли даних і аналогічна інформація, яка знаходиться на серверах компанії, збігається на 98%. "Це 100 відсотків наші дані", - повідомив він.

Нагадаємо, хакери AntiSec повідомляли про злом ноутбука спецагента ФБР, з якого їм вдалося вкрасти файл з даними про більш ніж 12 млн користувачів пристроїв Apple. Після цього вони опублікували близько мільйона з UDID (унікальних ідентифікаторів пристроїв), в яких, серед іншого, міститься інформація про імена користувачів, їхні адреси та номери телефонів.

При цьому сторонній дослідник Девід Шютц, який повідомив компанії Blue Toad про витік, заявив, що при дослідженні файлу він знайшов 19 найменувань, які відсилають до назви компанії.

Голова Blue Toad підкреслив, що він не розуміє, яким чином з серверів компанії були вкрадені дані, хто це зробив і як вони в підсумку могли опинитися на комп'ютері співробітника ФБР. У той же час раніше відомство спростувало інформацію в ЗМІ про злом ноутбука свого співробітника, заявивши, що у ФБР ніколи не збирали опубліковану хакерами інформацію.

За словами представника Apple, компанія Blue Toad є розробником мобільних додатків для корпорації, внаслідок чого у неї був доступ до UDID, назв і типів користувацьких пристроїв. Однак в Apple підкреслили, що ніякої особистої або фінансової інформації про користувачів розробник знати не міг.

Як повідомлялося, після спроби спростування інформації ФБР компанія Apple заявила, що не надавала бюро ідентифікаційні номери UDID пристроїв компанії та супутні персональні дані про власників цих пристроїв, які, можливо, були викрадені хакерами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua