За півроку бюджет додатково отримав понад 2 млрд. грн. податку на прибуток


За півроку бюджет додатково отримав понад 2 млрд. грн. податку на прибуток

За шість місяців поточного року до загального фонду державного бюджету сплачено понад 28,5 млрд. грн. податку на прибуток. Бюджетний розпис виконано на 107,8 відсотка.

Порівняно з першим півріччям 2011 року сплата податку на прибуток зросла на понад 3 млрд. грн., або на 11,9 відсотка. За січень-червень минулого року бюджет отримав майже 25,5 млрд. гривень податку.

На збільшення сплати податку на прибуток значною мірою вплинуло покращення економічної ситуації в країні, а відповідно, і зростання доходів від підприємницької діяльності.

Обсяги виробленої промислової продукції за січень-червень 2012 р. порівняно з відповідним періодом 2011 року в цілому збільшилися на 0,4 відс., у т.ч. випуск промислової продукції на підприємствах добувної промисловості зріс на 2,7 відс., обсяги випуску промислової продукції хімічної та нафтохімічної галузі – на 10,0 відс., промислове виробництво на підприємствах машинобудування – на 0,3 відсотка. Обсяги сільськогосподарського виробництва зросли на 7,4 відсотка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua