Інвестори не вірять, що єврозона переживе 2013 рік


Інвестори не вірять, що єврозона переживе 2013 рік

Згідно зі ставками міжнародного майданчика Intrade, ймовірність розпаду єврозони, під яким мається на увазі вихід з об'єднання хоча б однієї з держав-членів, до 31 грудня 2013 року становить 53,5%.

У порівнянні з минулим тижнем, впевненість учасників торгів в сумному результаті дещо ослабла: тижнем раніше розпаду єврозони до кінця наступного року очікували 55% трейдерів, пише Інтерфакс-Україна.

Знизилася переконаність і в тому, що крах європейського валютного союзу відбудеться вже в цьому році: до 27,3% з 29,5% тижнем раніше.

Навпаки, в довгостроковій перспективі такий фінал видається все більш імовірним: ймовірність виходу хоча б однієї країни з єврозони до кінця 2014 року зросла за тиждень на 3,2 відсоткового пункту - до 64,2%.

Загальне число парі на розпад єврозони перевищує 23 тис., з них 19,1 тис. укладені на період до 31 грудня 2012 року.

Нагадаємо, в результатах опитування керуючих Центробанків, проведеного швейцарським банком UBS, йдеться, що принаймні одна країна покине європейський монетарний блок в найближчі п'ять років.

Японські чиновники і співробітники Центробанку розробляють план дій щодо захисту економіки країни та фінансового ринку від загострення боргової кризи в Європі. Раніше повідомлялося, що Великобританія також опрацьовує сценарій розпаду єврозони.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua