Зовнішній борг України зменшився, - Національна доповідь в ООН


Зовнішній борг України зменшився, - Національна доповідь в ООН

Україна поступово зменшує зовнішній борг. Про це йдеться в національній добровільній презентації України "Сприяння виробничим потужностям, зайнятості і гідній праці з метою викорінення бідності в контексті всеосяжного, стійкого і справедливого економічного зростання на всіх рівнях для досягнення Цілей Розвитку Тисячоліття", з якою виступив від імені Уряду України Перший заступник Міністра соціальної політики Василь Надрага на сесії Економічної та Соціальної Ради ООН. Про це УНН повідомили в Мінсоцполітики.

Зокрема, український чиновник повідомив, що в умовах макрофінансової стабільності зменшилося перевищення витрат над доходами в системі державних фінансів. Це стало наслідком істотного збільшення доходів бюджету за рахунок як зростання ВВП, доходів населення, доходів корпоративного сектора, торгівлі, так і завдяки новаціям податкової реформи, вирішенню проблем із заборгованістю з відшкодування ПДВ, накопиченою за попередні роки, впровадженню процедури автоматичного відшкодування податку на додану вартість та активізації боротьби з ухиленням від сплати податків.

"В результаті дефіцит держбюджету в 2011 році знизився до 1,8% ВВП (у 2009 році - 3,9%). Зважена боргова політика забезпечила зниження частки державного і гарантованого державою боргу у ВВП з 39,9% у 2010 році до 35,9% в 2011 році, в тому числі державного боргу відповідно - з 29,9% до 27,1%", - поінформував Василь Надрага.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua