Тігіпко придумав - як підвищити пенсії на 300 гривень


Тігіпко придумав - як підвищити пенсії на 300 гривень

Виведення зарплат і робочих місць з тіні дозволить підвищити виплати українським пенсіонерам більш ніж на 300 гривень, написав у своїй авторській статті віце-прем'єр-міністр України - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, передає УНН.

"За обережними оцінками вчених, зараз з 145 млрд гривень фонду заробітної плати не виплачується ні копійки податків і зборів. Тим часом сплата соціальних відрахувань з цих коштів дозволила б додатково підвищити пенсії більш ніж на 300 гривень кожному українському пенсіонеру", - вважає Тігіпко.

Віце-прем'єр зазначив, що для вирішення цього завдання до кінця цього року буде схвалений комплекс заходів щодо детінізації зарплат і робочих місць.

"Обкладення податками і зборами тіньового фонду заробітної плати збільшило б надходження до Пенсійного фонду на 45-50 млрд грн на рік. Навіть якщо нам вдасться на першому етапі легалізувати тільки половину заробітних плат і робочих місць, що знаходяться в тіні, це дасть можливість підвищити всі пенсії на 160 грн", - підрахував Сергій Тігіпко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Пенсійна реформа в Україні
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua