0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Тігіпко придумав - як підвищити пенсії на 300 гривень


Тігіпко придумав - як підвищити пенсії на 300 гривень

Виведення зарплат і робочих місць з тіні дозволить підвищити виплати українським пенсіонерам більш ніж на 300 гривень, написав у своїй авторській статті віце-прем'єр-міністр України - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, передає УНН.

"За обережними оцінками вчених, зараз з 145 млрд гривень фонду заробітної плати не виплачується ні копійки податків і зборів. Тим часом сплата соціальних відрахувань з цих коштів дозволила б додатково підвищити пенсії більш ніж на 300 гривень кожному українському пенсіонеру", - вважає Тігіпко.

Віце-прем'єр зазначив, що для вирішення цього завдання до кінця цього року буде схвалений комплекс заходів щодо детінізації зарплат і робочих місць.

"Обкладення податками і зборами тіньового фонду заробітної плати збільшило б надходження до Пенсійного фонду на 45-50 млрд грн на рік. Навіть якщо нам вдасться на першому етапі легалізувати тільки половину заробітних плат і робочих місць, що знаходяться в тіні, це дасть можливість підвищити всі пенсії на 160 грн", - підрахував Сергій Тігіпко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Пенсійна реформа в Україні
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування