Зростання економіки Китаю в І півріччі перевищить 7,5%


Зростання економіки Китаю в І півріччі перевищить 7,5%

Зростання економіки Китаю в першій половині 2012 року може перевищити 7,5% у річному вирахуванні, але економіка, як і раніше, піддається знижувальному тиску, що підвищується. Про це в інтерв'ю газеті Jinan Times заявив головний інженер міністерства промисловості та інформатизації КНР Чжу Хунжень.

Аналітики, опитані агентством в травні, вважали, що зростання економіки Китаю в II кварталі складе 7,9%, в порівнянні з роком раніше, тоді як річне зростання економіки сповільниться до 8,2%, мінімального рівня з 1999 року.

"ВВП виріс на 8,1 відсотка в першому кварталі, і економічне зростання може бути вище 7,5 відсотка в першій половині року, - сказав Чжу. - В цілому, поточна економічна ситуація в Китаї стабільна, і показник зростання знаходиться на рівні, встановленому урядом раніше цього року".

Китай ще не зазнав різкого економічного спаду, подібного тому, що спостерігався в 2008-2009 роках, коли мільйони робочих мігрантів втратили роботу, але компанії, тим не менш, стикаються з труднощами через слабкий попит і надлишкові виробничі потужності, відзначив експерт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua