Українські індекси в четвер завершили сесію різноспрямовано — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українські індекси в четвер завершили сесію різноспрямовано

Фондовий ринок
59
Українські фондові індекси в четвер не знайшли єдиного орієнтира і завершили торгову сесію різноспрямовано: індикатор "Української біржі" (УБ) за підсумками дня просів на 0,41% - до 1405,08 пункту, індекс ПФТС виріс на 0,16% - до 529,37 пункту.
У лідерах зниження на УБ були папери банківського сектора - Райффайзен Банку Аваль (-1,4%), Укрсоцбанку (-1,04%). У зростанні лідирували папери Алчевського меткомбінату (+0,55%), Авдіївського коксохімзаводу (+0,34%) і Єнакіївського метзаводу (+0,2%).
В "другому ешелоні" на повідомленні про виплату дивідендів продовжували дорожчати акції Харцизького трубного заводу (+2,46%).
На ПФТС найбільше подорожчали акції "Азовсталі" (+2,8%) і "Укрнафти" (+1,08%). Найбільше зниження зафіксовано по паперах Райффайзен Банку Аваль (-2,39%) і "Західенерго" (-1,48%).
Індекс Варшавської фондової біржі WIG-Ukrain у четвер зріс на 0,56% - до 819,7 пункту при обсязі торгів в 7,257 млн злотих.
Трійку лідерів зростання індексного кошика склали акції "Кернелу" (+2,4%), "Мілкіленду" (+1,98%) і "Індустріальної молочної компанії" (+1,79%), зниження - "Овостар Юніон "(-1,81%), "Астарти" (-1,74%) і "Агротону" (-0,88%).
Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" аналітик інвесткомпанії "Альтана Капітал" Сергій Белясов, у першій половині дня торги проходили без вираженої динаміки при низькій активності, бо інвестори не поспішали укладати угоди перед публікацією в США статистики щодо цін виробників і ринку праці. Оприлюднена статистика виявилася слабкою, що викликало сплеск продажів на українському ринку, але оскільки зарубіжні інвестори сприйняли дані дуже стримано, індекс УБ до завершення сесії частково відновив втрати.
Як вважає аналітик ІГ "ТАСК" Олексій Климчук, негативна американська статистика підігріває побоювання інвесторів щодо і без того хиткого стану ринку праці США. "На цьому тлі на ринку назрівають надії щодо можливого стимулювання економіки країни, про які натякав глава ФРС Бен Бернанке", - сказав експерт.
Крім того, за його словами, поряд з борговими проблемами єврозони і негативними тенденціями в економіці США, волатильності торгів в Україні додає низька ліквідність на біржах.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас