0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Німеччині стало легше працевлаштуватися


У Німеччині стало легше працевлаштуватися

Німеччина увійшла у новий рік із приємними показниками. Рівень безробіття в третьому кварталі 2011-го різко знизився. За цей час роботу знайшли 22 тисячі людей. Це на 10 тисяч більше, ніж передбачали аналітики.

Урсула Фон Дер Ляєн,Міністр праці Німеччини:

"Ринок праці країни дуже стабільний. Ми побачили зниження показника безробіття минулого року і тенденція триває. Порівняно із жовтнем 2011-го, понад п’ять мільйонів людей знайшли роботу. Це добра новина".

Скороченню безробіття в Німеччині сприяли підйом у господарстві та збільшення експорту товарів із цієї країни до Китаю.

Урсула Фон Дер Ляєн,Міністр праці Німеччини:

"Зараз підприємства нарощують виробництво і потроху починають наймати персонал. Поки що не на повний робочий день. Але це початок стабільного зростання на ринку працевлаштування".

А ось економісти не радять німецькій владі аж надто радіти. Вони попереджають, що негаразди в економіках решти країн-членів Європейського Союзу можуть суттєво позначитися на ситуації в самій Німеччині. І, як результат, безробіття у цій державі знову почне зростати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Архiви:2012 2011 2010 2009
В Контексті Finance.ua
Опитування