3306
Експерти: Друга хвиля кризи викличе падіння продажів нерухомості
— Казна та Політика
Друга хвиля економічної кризи може призвести до значного падіння обсягів продажів нерухомості в Україні. Про це повідомили експерти ринку нерухомості.
На їхню думку, в такій ситуації може утворитися відкладений попит. Крім того, за словами Дениса Авріцевича, вартість вторинного житлового фонду може знизитися на 15-25%.
Управляючий директор компанії "ARPA Real Estate" Михайло Артюхов також вважає, що друга хвиля економічної кризи призведе до припинення продажів нерухомості в Україні.
"Думка, яку я поділяю - якщо зараз відбудуться потрясіння на ринку капіталу, то продавці відкличуть свої пропозиції", - сказав він.
Таким чином, кількість пропозицій на ринку нерухомості значно скоротиться, при цьому така ситуація буде спостерігатися як на первинному, так і на вторинному ринках.
Крім того, на думку Артюхова, покупці також не будуть проявляти активного бажання купувати нерухомість, а очікуватимуть на встановлення нової вартості житла. Він також зазначив, що на даний час немає економічного обґрунтування для зміни вартості нерухомості і що корекція цін відбулася раніше.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
Також за темою
Зеленський підписав закон про продовження військового збору
Борги теплокомуненерго зросли на 20 млрд грн за зиму
Надходження єдиного внеску у першому кварталі 2026 року зросли на 17,2%
За перший квартал мережі АЗС збільшили сплату податків до 3,7 млрд грн
Хто має право не сплачувати податок на прибуток (вимоги)
Мадяр натякнув, що не блокуватиме виділення Україні 90 млрд євро
