Аграрка та енергетика залишаються "блакитними" фішками


Аграрка та енергетика залишаються "блакитними" фішками

Осінь - неспокійний час для інвесторів. Адже саме на цей період припала більшість криз, які коли-небудь переживали наші громадяни. Американський ринок, що обвалився у серпні на 13%, потягнув за собою вітчизняний. Українські фондові майданчики недорахувалися 24%, що для нашої держави дуже багато.

Америка тягне світові фінансові ринки на дно. Однією з причин стало зменшення у серпні агенцією Стандарт енд Пурс рейтингу Сполучених Штатів. В Україні, як і в інших державах, не було жодної компанії, яка б встояла перед серпневим зниженням. У нас найбільше постраждали виробники металу та банки. Найменше - енергетики.

"До тех пор, пока американский президент и конгресс не найдут какое-то общее решение и не станут вместе решать проблемы, накопившиеся фактически в американской экономике, мы не можем сказать, что ситуация стабилизировалась и рынки вновь войдут в рост", - каже представник Української Біржі Костянтин Немолюк.

Наразі експерти рекомендують інвестувати в агропромисловий сектор, машинобудування та енергогенеруючі компанії.

"Мы не можем говорить, что никто не ожидает дальнейшего падения. Падение возможно, но в среднесрочной перспективе, эти компании или эти сектора имеют очень хорошую вероятность роста", - вважає управляючий директор інвестиційної компанії Андрій Дмитренко.

Учора український фондовий ринок завершив торгову сесію зростанням. Серед інвесторів був попит на акції підприємств індексного кошика, зокрема чорної металургії. Повідомляє телеканал UBR.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Архiви:2012 2011 2010 2009
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua