Британська поліція може бути оголошена банкрутом до кінця серпня


Британська поліція може бути оголошена банкрутом до кінця серпня

Британська поліція може бути оголошена банкрутом вже до кінця серпня в результаті хвилі заворушень, що прокотилася по країні. Подібна загроза виникла через особливий Закон про заворушення від 1886 року.

Він говорить, що у випадку заподіяння шкоди власності громадян, включаючи пошкодження будівель, викликані вуличними заворушеннями, поліція зобов'язана виплатити відповідну грошову компенсацію протягом 14 діб з моменту подачі заяви з боку потерпілого. При цьому обмежень на розмір виплат немає.

"Ми виконаємо всі свої зобов'язання відповідно до закону, у нас просто немає іншого виходу", - заявив ІТАР-ТАРС представник Скотленд-Ярду. Компенсація виплачується з бюджетів тих поліцейських служб, які діють у районі заворушень.

Керівництво поліції вже протягом кількох десятиліть наполягало на скасуванні цього закону, проте парламент не знайшов час для включення цього питання до порядку денного.

Тим самим після масових заворушень останніх п'яти днів у 28 містах Англії та Уельсу, що супроводжувалися мародерством і грабежами магазинів та іншої власності, поліція опинилася перед необхідністю виплатити великі суми. Згідно з підрахунками Асоціації британських страховиків, тільки в Лондоні втрати від перших трьох днів заворушень досягають 100 мільйонів фунтів стерлінгів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua