Кредити на комерційні авто пропонує вже половина банків-лідерів


Кредити на комерційні авто пропонує вже половина банків-лідерів

Позики малому і середньому бізнесу на купівлю авто видає вже майже половина банків з числа 25 лідерів ринку послуг для підприємців. При цьому за останній місяць ставки по автокредитах знизилися більше, ніж за всю першу половину 2011 року, повідомляє "Простобанк Консалтинг".

За даними компанії "Простобанк Консалтинг", на 10 серпня 2011 року 12 банків з числа 25 лідерів ринку послуг для підприємців пропонують кредити малому і середньому бізнесу на купівлю авто. За останній місяць на цей ринок вийшли два нові банки - Кредитпромбанк і Ерсте Банк. При цьому чотири установи готові кредитувати також і в іноземній валюті - ВТБ Банк, Перший Український Міжнародний Банк, УкрСиббанк та Укрексімбанк.

Одночасно зі зростанням кількості банків, що кредитують, за останній місяць значно прискорили зниження ставки по позиках малому і середньому бізнесу на купівлю авто. Так, кредити терміном на один рік подешевшали на 0,68 процентного пункту, до 21,11% реальних річних, терміном на три роки - на 0,64 п.п., до 19,92% реальних річних. Варто зазначити, що за все перше півріччя такі позики подешевшали лише на 0,6 і 0,46 п.п. відповідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua