Ціни на м'ясо підскочили на 10 грн


Ціни на м'ясо підскочили на 10 грн

Радісна ейфорія липня від того, що ціни на продукти в нашому місті - одні з найнижчих в Україні, тривала недовго. Першим "не утрималося" м'ясо: якщо тиждень тому кілограм свинини коштував 45 гривень, то зараз дешевше 55 - не знайти. У приватників, які самі вирощують свиней, м'ясо, правда, трохи дешевше - близько 50 грн. за кілограм, але це теж дорого, адже наприкінці липня воно було по 40 грн. На телятину і яловичину ціна взагалі тепер складає позамежні 65 гривень.

"За кілограм живої ваги ми тепер змушені платити не 10-12 гривень, як два тижні тому, а 15-16, звідси і підвищення цін", - виправдовуються реалізатори.

За неофіційною інформацією, найближчим часом ціна на живу вагу може підскочити ще на 5%, що спричинить за собою подорожчання м'яса мінімум на 10%.

Цілком імовірно, що високі ціни у м'ясних відділах пов'язані й з загальноукраїнським дефіцитом м'яса, адже багато фермерських господарств ще з початку року почали позбавлятися поголів'я, вирізаючи або здаючи свиней. Фермерам стало просто невигідно займатися тваринництвом через високу ціну на зерно.

Окрім цього, ціна на м'ясну продукцію піднімається щоліта - це вже стало "доброю" традицією. Причому подорожчання одного виду м'яса веде за собою подорожчання другого. Люди перестають купувати свинину і переходять на більш дешеву курятину, в результаті чого виникає дефіцит цього продукту. І цілком логічно, що виробник піднімає ціну на куряче м'ясо. Як зараз, коли куряче філе вже наближається до 35 гривень за кілограм, а куряча грудка коштує 28 гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua