НАК "Нафтогаз" замовила в американської консалтингової компанії експертну оцінку ринку газу


НАК "Нафтогаз" замовила в американської консалтингової компанії експертну оцінку ринку газу

НАК "Нафтогаз" замовила в американської консалтингової компанії IHS CERA експертну оцінку ринку газу, повідомляє прес-служба НАК.

"Одним із завдань дослідження є напрацювання рекомендацій щодо оптимізації нормативно-правової бази у газовому секторі для залучення інвестицій у виробництво природного газу з традиційних і нетрадиційних джерел", - йдеться в повідомленні.

IHS CERA - американська консалтингова компанія, що спеціалізується на розробці рекомендацій та експертних висновків для урядів та приватних компаній у всьому світі щодо ринку енергоносіїв, геополітики, тенденцій і стратегій в промисловості.

НАК "Нафтогаз України" є вертикально інтегрованою нафтогазовою компанією, яка здійснює повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного і розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти і газу, постачання природного і скрапленого газу споживачам. Понад 90% нафти і газу в Україні видобувається підприємствами НАК. Чистий збиток НАК "Нафтогаз України" за 2010 р. склав 21 млрд 431 млн 345 тис. грн проти прибутку роком раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua