Газпром купить п'ять українських облгазів


Газпром купить п'ять українських облгазів

П'ять газорозподільних організацій України придбають структури "Газпрому" та "Ітери".

Як пише видання Дело, також "КЕС-Холдинг", що поєднує енергетичні активи "Ренови" Віктора Вексельберга, продає структурам "Газпрому" і "Ітери" газорозподільні мережі в Росії.

До КЕС належать "Челябінскгоргаз", "Сібіргазсервіс", "Іркутскоблгаз", "Курганоблгаз", "Уральські газові мережі", "СГ-Трейд", а також п'ять ГРО на Україні.

Активи об'єднані під брендом "ГАЗЕКС", в цілому вони обслуговують більше 4 мільйонів споживачів-фізичних осіб і 20,9 тис. підприємств.

Основним покупцем виступить структура "Газпрому" "Газпром газорозподіл" - ця компанія купить всі активи, крім "Уральських газових мереж", які дістануться "Ітері".

Раніше глава Фонду держмайна України Олександр Рябченко підписав щомісячний графік розміщення держпакетів акцій енергокомпаній. Згідно з графіком, у серпні будуть оголошені конкурси з продажу 45% акцій "Західенерго", 25% акцій "Київенерго", 50% акцій "Закарпаттяобленерго" та 46% акцій "Черкасиобленерго".

У вересні будуть оголошені конкурси з продажу 50% акцій "Дніпрообленерго", 45% акцій "Крименерго", і 50% акцій "Вінницяобленерго".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Газпром
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua