"Нафтогаз" розрахувався з "Газпромом" за імпортований у червні газ


"Нафтогаз" розрахувався з "Газпромом" за імпортований у червні газ

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" перерахувала ВАТ "Газпром" близько 860 млн дол за імпортований в червні 2011 р. природний газ. Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

Ціна природного газу для "Нафтогазу" у другому кварталі 2011 р. становила близько 297 дол за 1 тис. куб. м.

Відповідно до умов додаткової угоди до базового контракту, яка була укладена між НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром" 21 квітня 2010 р., ціна природного газу визначається з урахуванням знижки в розмірі 100 дол за 1 тис. куб. м.

Нагадаємо, 6 червня ц.р. "Нафтогаз" перерахував "Газпрому" близько 948 млн дол за імпортований в травні 2011 р. природний газ.

У травні прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що з метою економії коштів уряд України зробив необхідні закупівлі російського газу в першому кварталі цього року, і майже не буде робити їх у другому кварталі. За словами прем'єра, це пов'язано з щоквартальним подорожчанням блакитного палива.

За прогнозами Міністерства енергетики та вугільної промисловості, ціна російського газу для України в кінці 2011 р. перевищить 400 дол за тис. куб. м з урахуванням знижки в 100 дол.

Ціна природного газу для України в першому кварталі 2011 р. становила близько 264 дол за тис. куб. м. Планується, що в 2011 р. Україна закупить в РФ близько 40 млрд куб. м газу в порівнянні з 36,5 млрд куб. м в 2010 р.

У 2010 р. Україна перерахувала Росії за газ близько 13 млрд дол.

НАК "Нафтогаз України" є вертикально інтегрованою нафтогазовою компанією, яка здійснює повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного і розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти і газу, постачання природного і скрапленого газу споживачам. Понад 90% нафти і газу в Україні видобувається підприємствами НАК. Чистий збиток НАК "Нафтогаз України" за 2010 р. склав 21 млрд 431 млн 345 тис. грн проти прибутку роком раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua