Генпрокуратура знайшла порушення на Митниці


Генпрокуратура знайшла порушення на Митниці

Генеральна прокуратура України за результатами перевірок роботи митників з початку року внесла подання главі Державної митної служби України Ігорю Калетнику.

Як повідомляє відділ зв'язків із ЗМІ Генпрокуратури у вівторок, дані перевірки були направлені на вивчення дотримання вимог Митного кодексу і закону "Про зовнішньоекономічну діяльність" під час митного контролю за переміщенням товарів і транспортних засобів через митний кордон України, їх митного оформлення, а також при здійсненні передбачених законом податків і зборів.

"За результатами проведених перевірок встановлені істотні порушення в роботі митників, зокрема, оформлення товарів по неправильних кодах Українського класифікатора товарів зовнішньоекономічної діяльності, маніпулювання з визначенням митної вартості товарів, контрабанди, тіньового імпорту під виглядом інвестицій або гуманітарної допомоги, псевдоекспорту з метою незаконного відшкодування ПДВ", - наголошується в повідомленні.

Перевірки також встановили, що поширеними залишаються факти використання суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності злочинних схем, пов'язаних з наданням для митного оформлення підроблених документів про походження товару, його якість, із заниженням суми обов'язкових платежів, які платяться при митному оформленні транспортних засобів.

Всього за результатами таких перевірок порушено 21 кримінальну справу, внесено 69 документів реагування. До відповідальності притягнені 52 митники. В даний час подання перебуває на розгляді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua