Приватбанк відкрив нове відділення в центрі Сімферополя


Приватбанк відкрив нове відділення в центрі Сімферополя, пріоритетним напрямком роботи якого стане комплексне обслуговування корпоративних і індивідуальних клієнтів банку. Як повідомили в Кримському регіональному керуванні Приватбанку, відділення банку відкрито в новому будинку торгово-офісного Комплексу в центрі Сімферополя, і пропонує повний комплекс послуг, у тому числі кредитних програм, корпоративним клієнтам, офіси і торгові підприємств розташовані в приміщенні Комплексу.

Також нове відділення Приватбанку пропонує широкий перелік послуг фізичним особам, серед яких відкриття й обслуговування пластикових карт, депозитні внески, грошові перекази в системі Privat Money, мобільний і інтеренет-банкінг, програми споживчого кредитування.

Довідка: Приватбанк входить у число найбільших системних банків України. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку включає 1 374 філій і відділень по всій території країни. Банк має найбільшу в Україні мережа обслуговування пластикових карт: 556 банкоматів, 12 475 POS-терміналів і 1 658 пункту видачі наявних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua