З 1 жовтня середня пенсія в Україні становить 1103 грн


З 1 жовтня середня пенсія в Україні становить 1103 грн

Після чергового підвищення соціальних стандартів в Україні з 1 жовтня поточного року розмір середньої пенсії складає 1103 грн., заявив міністр праці і соціальної політики Василь Надрага. За його словами, у зв'язку зі збільшенням прожиткового мінімуму збільшився і рівень пенсій.

"В результаті нарахувань пенсій з врахуванням нових розмірів соціальних стандартів середній розмір пенсійних виплат на 1 жовтня збільшився до 1103 грн.", - повідомив чиновник.

За даними міністерства, зросли пенсії для учасників війни і бойових дій. Так, учасники війни та інваліди першої групи отримуватимуть пенсію у розмірі 1735 грн., інваліди другої групи, учасники війни, отримуватимуть пенсію у розмірі 1554 грн., а пенсія для учасників війни, інвалідів третьої групи складе 1373 грн. Тим часом, пенсія для учасників війни не інвалідів складе 1193 грн.

Крім того, Надрага заявив, що підвищення пенсії з 1 жовтня торкнеться 10,4 млн пенсіонерів.

Як повідомив міністр, Пенсійний фонд України вже провів всі перерахунки пенсій і вже в жовтні пенсіонери зможуть отримати підвищену пенсію.

"Наші пенсіонери вже в жовтні отримають пенсію в новому розмірі, система підготовлена і вона працює", - заявив Надрага.

Нагадаємо, як повідомлялося сьогодні, 4 жовтня, Кабінет Міністрів планує підвищення мінімальних соціальних стандартів в 2011 році. За словами Надраги, Президент і прем'єр-міністр поставили завдання, що і в 2011 році повинні зрости соціальні стандарти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua