0 800 307 555
0 800 307 555

Продається будинок бін Ладена

Нерухомість
259
У Єрусалимі продається колишній будинок Усами бін Ладена. Нинішній власник об'єкту заявив, що готовий продати його далеко не кожному клієнтові, а перевагу віддасть самому бін Ладену.
Будинок, куплений в 1940-х рр. батьком "терориста номер один", знаходиться в східному Єрусалимі, в районі Шоафат, який свого часу вважався одним з найбільш престижних у місті. Усама бін Добрий кілька разів жив в цьому будинку в 1960-х рр., повідомляє видання Globes.
Після Шестиденної війни об'єкт перейшов у власність держави і використовувався як резиденція посла Іспанії. Зрештою він був куплений адвокатом Муїном Хоурі, який напередодні і виставив його на продаж, за яку суму - не уточнюється.
За словами Хоурі, після терактів 11 вересня 2001 року в США будинок перетворився на об'єкт паломництва з боку місцевих жителів і туристів
За матеріалами:
Prian.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас