0 800 307 555
0 800 307 555

Moody's підтвердив рейтинги єврооблігацій Ukraine Mortgage Loan Finance No. 1 Plc і Ukraine Auto Loan Finance No.1 Plc


Moody's підтвердив рейтинги єврооблігацій Ukraine Mortgage Loan Finance No. 1 Plc і Ukraine Auto Loan Finance No.1 Plc

Міжнародне рейтингове агентство Moody's підтвердило рейтинги єврооблігацій компанії Ukraine Mortgage Loan Finance No. 1 Plc і компанії Ukraine Auto Loan Finance No.1 Plc. Про це йдеться в повідомленні Moody's.

Агентство, зокрема, підтвердило на рівні Ba1 рейтинг єврооблігацій класу А компанії Ukraine Mortgage Loan Finance No. 1 Plc (такі папери були випущені на суму 134,1 млн. доларів), а також підтвердило на рівні B3 рейтинг єврооблігацій класу В даній компанії (папери були випущені на суму 36,9 млн. доларів).

Крім того, Moody's підтвердив на рівні B1 рейтинг єврооблігацій класу А компанії Ukraine Auto Loan Finance No.1 Plc (папери були випущені на суму 85,8 млн. доларів), а також підтвердило на рівні Caa1 рейтинг єврооблігацій класу В даній компанії (папери були випущені на суму 18,7 млн. доларів).

За класифікацією Moody's, цінні папери і емітенти, яким присвоєні рейтинги групи B, вважаються досить ризикованими для довгострокових інвестицій.

Як повідомлялося, Ukraine Mortgage Loan Finance No.1 Plc - спеціальна юридична особа, створена в рамках операції, яка є сек’юритизацією доларових іпотечних кредитів, при цьому продавцем іпотечного портфеля виступає Приватбанк.

Ukraine Auto Loan Finance No. 1 Plc - спеціальна юридична особа, створена в рамках операції, яка є сек’юритизацією доларових автокредитів, при цьому продавцем іпотечного портфеля виступає Приватбанк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua