Тенденція відродження китайської економіки стає все очевиднішою


Тенденція відродження китайської економіки стає все очевиднішою

Ґрунтуючись на опублікованих головних показниках розвитку китайської економіки в липні, у сфері промисловості, інвестицій і споживання в цілому тривали тенденції зростання. У порівнянні із червнем поточного року експорт виріс, попередньо приборкана тенденція падіння цін на товари.

"Тенденція відродження китайської економіки стає усе очевиднішою", - відзначив науковий співробітник Центру з вивчення проблем розвитку при Держраді КНР Чжан Лицюнь, повідомляє Синьхуа.

За його словами, липневі економічні дані показують, що для китайської економіки попит ззовні не зазнав помітних змін, однак інвестиційний і споживчий попит усередині країни продовжує рости, що сприяє прискоренню темпів зростання економіки та деякому підвищенню товарних цін у порівнянні із червнем нинішнього року.

Офіційний представник Державного статистичного управління КНР Лі Сяочао повідомив, що позитивні зміни в економічному житті Китаю відбулися в багатьох сферах, включаючи промисловість, вироблення електроенергії, інвестиції, роздрібний оборот споживчих товарів, реалізацію комерційної нерухомості та індекс менеджерів із закупівель в обробній промисловості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua