Черновецький: Нові тарифи на житлокомпослуги залишаються в силі


Черновецький: Нові тарифи на житлокомпослуги залишаються в силі

Мер Києва Леонід Черновецький заявляє, що розпорядження Київської міськдержадміністрації про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги з 1 липня є діючим, незважаючи на постанову уряду про призупинення їх дії.

"Я не сприймаю ніяких нормативних рішень будь-яких органів, що стосуються тарифів, такими, які відповідають законам. Тому моє розпорядження залишається в силі, ніхто його не має права скасувати", - заявив Черновецький в інтерв'ю, оприлюдненому на сайті інтернет-видання "Ліга".

"Установлення тарифів - це компетенція винятково виконавчого органу Київради, і ніхто не має права втручатися ні в порядок, за яким ці тарифи призначаються, ні в мої розпорядження. Це неправильно, це незаконно, це антиконституційно. Це просто політичні заяви і більше нічого", - підкреслив столичний мер.

"Що стосується реакції президента на постанову Кабміну - це буде рішення самого президента, і я коментувати його не стану. Нічого такого, є моє рішення як голови виконавчої влади, і воно буде по Києву дотримуватися", - впевнений Черновецький.

При цьому він нагадав, що тарифи на житлокомпослуги в Києві "були і залишаються найнижчими в Україні, хоча рівень життя в Києві в три-п'ять разів вищий, ніж у більшості міст країни.

Мер вкотре підкреслив, що його філософія відносно тарифів залишається незмінною: "Ті, хто не може жити на злидарські зарплати і пенсії, буде платити за тарифами значно меншими, ніж ті, хто має можливість платити".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua