"Київенерго": Тепла не буде, поки Черновецький не заплатить


"Київенерго": Тепла не буде, поки Черновецький не заплатить

АК "Київенерго" не зможе відновити гаряче водопостачання доти, поки Київська міська державна адміністрація не перерахує компанії заборгованість з компенсації різниці в тарифах і не поліпшить платіжну дисципліну бюджетних і комунальних організацій. Про це заявив голова правління "Київенерго" Едуард Соколовський.

За його словами, компанія технічно готова забезпечувати місто гарячою водою, однак, через зниження ГК "Газ України" тиску в розподільних газопроводах, які живлять ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, ухвалено рішення направляти газовий ресурс винятково на опалення.

Він повідомив, що тепер між енергокомпанією і власником ресурсу газу ведуться переговори, на яких ГК "Газ України" висунула умову повного погашення заборгованості за газ, спожитий в поточному опалювальному періоді, і забезпечення 100% оплати за газ, що буде спожитий у грудні.

“ГК "Газ України" вимагає погасити 380 млн. грн. боргу та оплатити 100 млн. грн. за прогнозоване споживання газу в грудні. Це астрономічна сума для компанії, і без міста (КМДА - ред.) ми не зможемо змінити ситуацію", - сказав Соколовський, уточнивши при цьому, що, за розрахунками компанії, КМДА повинна перерахувати "Київенерго" 380 млн. грн. для компенсації різниці в тарифах.

Як повідомлялося, учора АК "Київенерго" змушена була вжити заходів із тимчасового припинення гарячого водопостачання адміністративних будівель, житлових будинків зони теплопостачання ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua