Криза в банку UBS триває


Криза в банку UBS триває

Швейцарський банк UBS (UBSN) не демонструє ніяких ознак виходу із кризи, заявив 20 квітня активний акціонер і колишній генеральний директор банку Люкман Арнольд, повідомляє Reuters.

"Я дотепер не бачу світла наприкінці тунелю для UBS, - сказав Арнольд. - Балансовий звіт як і раніше таїть у собі значні ризики".

Арнольд контролює групу інвесторів Olivant, що наприкінці минулого тижня оголосила, що вона збільшила свою частку в UBS з 0,7% до 1,1%, і, що домагається від проблемного банку реформування та розгляду можливості його роздроблення.

UBS, що є найбільшим у світі керуючим активами, поки залишається головною жертвою американської кризи низькоякісного кредитування. Він списав $37 млрд. активів, що змусило його просити інвесторів про фінансові уливання двічі протягом двох місяців.

У середу 23 квітня відбудуться річні збори акціонерів банку, на яких його президента Марселя Оспеля, якого критикують за те, що він дозволяв UBS іти на невиправданий ризик у надії зробити його найбільшим у світі інвестиційним банком, замінять на провідного юриста групи Петера Кюрера.

Арнольд виступає проти призначення Кюрера, стверджуючи, що UBS варто запросити на посаду президента важковаговика з банківського сектора.

Він заявив, що Olivant розглядає Кюрера як тимчасового президента.

"На наш погляд, Петеру Кюреру не вистачає незалежності і досвіду. Він не кращий кандидат на цей важкий пост", - підкреслив Арнольд

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua