520
На Apple, Visa та Mastercard подали до суду через Apple Pay
— Фондовий ринок

На Apple, Visa та Mastercard подали груповий позов до суду через Apple Pay. Компанії звинувачують у незаконних угодах, які обмежують можливості конкуренції.
Про це пише Mezha з посиланням на Reuters.
Роздрібний продавець напоїв Mirage Wine & Spirits звинувачує Visa та Mastercard у тому, що транзакції через Apple Pay приводять до того, що компанії сплачують більшу комісію.
Згідно з позовом, Apple уклала угоду з Visa та Mastercard, в якій відмовилась від намірів конкурувати з ними. В обмін на це, банківські компанії сплачували частину комісії за транзакції з покупок, зроблених споживачами в їхніх мережах за допомогою сервісу Apple Mobile Wallet.
У позові також йдеться про те, що Visa і Mastercard платили Apple «дуже великий і постійний хабар готівкою», який оцінюють в сотні мільйонів доларів на рік.
Раніше на Apple вже подавали до суду за придушення конкуренції, через те, що компанія забороняє використовувати сторонні мобільні гаманці на iPhone.
За матеріалами: mezha.media
Поділитися новиною
Також за темою
Uber виходить на 7 нових європейських ринків
Дешевша модель Cybertruck: що показала Tesla
Amazon обігнав Walmart і став найбільшою компанією світу за доходом
ПУМБ серед перших банків, хто зміг запустити єЧек у мобільному застосунку
В «Новій пошті» стався збій
ФГВФО запровадив тимчасову адміністрацію у PINbank та «Мотор-Банк»
