Міноборони виграло міжнародний арбітраж майже на 19 мільйонів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Міноборони виграло міжнародний арбітраж майже на 19 мільйонів

Казна та Політика
144
Міноборони виграло міжнародний арбітраж майже на 19 мільйонів
Міноборони виграло міжнародний арбітраж майже на 19 мільйонів
Міжнародний арбітраж ухвалив два рішення, якими присудив стягнути з іноземних суб'єктів господарювання на користь Міністерства оборони України майже 19 мільйонів гривень за порушення термінів постачання речового майна.
Про це повідомляє пресслужба Міноборони.
«Міжнародний арбітраж ухвалив два рішення, якими присудив стягнути з іноземних суб'єктів господарювання на користь Міністерства оборони України кошти на загальну суму 491 399,99 доларів США (станом на 29 лютого це 18,78 млн грн за офіційним курсом НБУ. — Ред.)», — йдеться в повідомленні.
Як зазначається, згідно з укладеними зовнішньоекономічними договорами на закупівлю речового майна, Міноборони повністю виконало свої зобов’язання та вчасно оплатило вартість товару. Однак іноземні постачальники порушили терміни постачання. У звʼязку з цим Міноборони звернулось до міжнародного арбітражу щодо стягнення штрафних санкцій. Арбітраж позов задовольнив.
У пресслужбі наголосили, що Міністерство оборони України відслідковує виконання постачальниками взятих зобов’язань, аби українське військо вчасно отримувало всі види послуг, які забезпечує відомство.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас