Литва штрафуватиме за недотримання санкцій: гроші передадуть Україні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Литва штрафуватиме за недотримання санкцій: гроші передадуть Україні

Світ
106
Литва штрафуватиме за недотримання санкцій: гроші передадуть Україні
Литва штрафуватиме за недотримання санкцій: гроші передадуть Україні
Литва штрафуватиме за недотримання міжнародних і національних санкцій. При цьому отримані кошти будуть перераховані до Фонду співробітництва з метою розвитку для відновлення України.
Про це повідомляє LRT.
За поправку до Закону про співпрацю з метою розвитку та гуманітарної допомоги проголосували 99 членів Сейму за відсутності голосів проти і тих, хто утримався.
Згідно з ухваленою поправкою, до Фонду надходитимуть кошти від штрафів і конфіскованих активів у разі недотримання міжнародних або національних санкцій.
У поправці також уточнюється, що ці кошти будуть використовуватися виключно для підтримки, пов’язаної з відновленням і реабілітацією України після російської агресії.
Ця поправка діятиме протягом десяти років, до січня 2034 року.
«Мета полягає в тому, щоб Литва зробила єдиний внесок у відновлення України і продемонструвала свою тверду прихильність підтримці України перед обличчям російської агресії», — заявила заступниця міністра закордонних справ Йовіта Нелюпшене.
За її словами, Литва вживатиме заходів щодо сприяння відновленню України самостійно, не чекаючи рішень Європейського Союзу або на міжнародному рівні.
Згідно з Кодексом адміністративних правопорушень, порушення міжнародних санкцій або обмежувальних заходів, запроваджених литовським законодавством, карається штрафом у розмірі від 200 до 6 тисяч євро.
Європейський союз запровадив санкції щодо 1473 російських і білоруських громадян і 207 юридичних осіб. Ці санкції та заходи призвели до заморожування активів на суму 215 млрд євро в країнах-членах ЄС, а також до іммобілізації активів Центрального банку росії на суму близько 300 млрд євро в ЄС і країнах «Великої сімки».

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас